تبدیل پایان نامه حقوقی به کتاب

ارزش یک کتاب در مصاحبه دکتری تقریبا سه برابر چاپ مقاله isi میباشد. این در حالتی است که هزینه تبدیل پایان نامه به کتاب خیلی کمتر از چاپ مقاله isi میباشد.

تبدیل پایان نامه به کتاب امری تخصصی است و متاسفانه اکثر اوقات این امر توسط افراد غیر متخصص در موضوع پایان نامه انجام میشود. یک فرد غیر متخصص، وقتی بخواهد پایان نامه شما را به کتاب تبدیل کند، فصل اول آن را حذف میکند و کتاب از فصل دوم شروع میشود. مسلم است در چنین حالتی کتابی بی ارزش از نظر سطح علمی چاپ میشود.

واقعیت دیگر این است که فردی باید تبدیل پایان نامه به کتاب را انجام دهد که در موضوع و رشته پایان نامه تخصص کامل داشته باشد و همزمان تمامی مهارت ها و قوانین چاپ کتاب را به صورت حرفه ای آموخته باشد.

انتشارات پژواک عدالت این افتخار را دارد تا با همکاری متخصصان و کارشناسان با مهارت در رشته و تخصص حقوق و کارشناس در زمینه نگارش و چاپ کتاب، آماده همکاری با شما در تبدیل پایان نامه به کتاب، با تضمین و با کیفیت بالا میباشد.

اگر قصد ثبت سفارش و یا درخواست دریافت خدمات و یا مشاوره از کارشناسان و پژوهش گران ما را در زمینه تبدیل پایان نامه به کتاب دارید، کافیست با ما تماس گرفته و یا با تکمیل فرم زیر منتظر تماس ما باشید.

 

فرم ثبت سفارش چاپ کتاب

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

درباره ی این نوشته نظر بدهید.
پیشاپیش از نظرات سازنده ی شما متشکریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *