طرح سرمایه ­گذاری مؤلف چیست؟

در طرح سرمایه ­گذاری مولف، کلیه حقوق مادی و معنوی مربوط به اثر و درآمدهای حاصل از فروش کتاب بطور کامل متعلق به نویسنده خواهد بود و نویسنده با پرداخت هزینه­‌های کتاب به ناشر، کتاب خود را در تعداد نسخ مورد نظر خود دریافت می‌کند.

در این طرح نویسنده صاحب امتیاز چاپ و انتشار کتاب خود خواهد بود و در صورت تمایل و تفاهم می‌تواند از پژواک عدالت برای فروش کتاب خویش نیز بهره ببرد.

این طرح مناسب آن دسته از افرادی است که بدنبال مستند کردن آثار و سوابق علمی خود هستند تا در کمترین زمان و با کمترین هزینه بتوانند سابقه علمی خود را تکمیل و آثار علمی خود را چاپ نمایند.

تعهدات نویسنده در طرح سرمایه ­گذاری:

صاحب اثر باید فایل نهایی بدون غلط و تغییرات و بصورت ویراستاری شده به انتشارات تحویل دهد. در صورت تمایل ویراستاری اثر توسط انتشارات با پرداخت مجزا انجام خواهد شد.

صاحب اثر می‌بایستی کلیه هزینه‌های فرآیند چاپ شامل: صفحه آرایی و طراحی جلد، اخذ فیپا، شابک و مجوز چاپ، طراحی جلد و صفحه آرایی، چاپ و صحافی را پرداخت نماید.

چنانچه مالکیت اثر متعلق به نویسنده نباشد، وی مکلف به اخذ مجوزهای لازم از نهادهای مربوطه خواهد بود و ناشر در این خصوص مسئولیتی بر عهده نخواهد داشت.

چنانچه اثر نیازمند اصلاحاتی از سوی ارشاد باشد، نویسنده مکلف به انجام اصلاحات در چارچوب قوانین و مقررات جمهوری اسلامی خواهد بود.

در طرح مشاركت حق معنوی چاپ اثر متعلق به نویسنده خواهد بود ولی در صورت تجدید چاپ، اجازه انتشار تمام یا بخشی از اثر در خارج از انتشارات پژواک عدالت را بدون تفاهم و اجازه ناشر نخواهد داشت.

تعهدات ناشر در طرح سرمایه ­گذاری:

کلیه فرآیندهای انتشار کتاب شامل: صفحه آرایی و طراحی جلد، اخذ فیپا، شابک و مجوز چاپ، طراحی جلد و صفحه آرایی، چاپ و صحافی، عرضه و انتشار، تبلیغات و بازاریابی در انتشارات پژواک عدالت صورت خواهد پذیرفت.

پژواک عدالت مكلف است حداكثر تا ۳ ماه از تاریخ تحویل كتاب از سوی مولف به ناشر نسبت به چاپ و انتشار آن اقدام نماید.

كمیسیون انتشارات پژواك عدالت در صورت تصویب و توافق با نویسنده، كتاب را در نمایشگاه‌های داخلی و بین‌المللی در معرض نمایش قرار می‌دهد.

برای ارسال فایل و سفارش چاپ کتاب می‌توانید از فرم زیر اقدام نمایید:

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

درباره ی این نوشته نظر بدهید.
پیشاپیش از نظرات سازنده ی شما متشکریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *