,

ثبت نام دوره فشرده(۷ روزه) آمادگی آزمون وکالت و قضاوت آغاز شد

اولین اردوی ۷ روزه آمادگی آزمون وکالت و قضاوت سال ۱۳۹۶ توسط انتشارات پژواک عدالت و مرکز آموزش علمی تخصصی سازمان بسیج حقوق دانان تهران بزرگ به منظور جمع بندی، بیان نکته و تست فراگیران و داوطلبان آزمون وکالت و قضاوت توسط استادان طراز اول و برجسته ایران برگزار می گردد.

این دوره با حضور آقایان دکتر محمد مهدی توکلی، دکتر ابوالفضل باقری راد، دکتر عباد محمدتبار، دکتر نورمحمد صبری و سركار خانم دکتر میترا ضرابی برگزار می گردد.

لازم به ذکر است که اردوی فوق از تاریخ ۲۰ الی ۲۶ آبان ماه در تهران و با امکانات محل اسکان ، غذا و ۷۰ ساعت آموزش می باشد. هزینه ثبت نام در این دوره هفت روزه ۱ میلیون تومان می باشد و خانواده های شهدا و اعضای بسیج از ۳۵ درصد تخفیف برای شرکت در دوره بهره مند خواهند شد. شرکت در این دوره برای خواهران و برادران امکانپذیر است.

گفتنی است با درخواست فراگیران امکان ثبت نام در دوره هفت روز آمادگی آزمون وکالت و قضاوت ۹۶ بصورت تک درس فراهم شد. در این دوره هفت روزه، هفت درس اساسی آزمون شامل ۱- حقوق مدنی، ۲- آيين دادرسي مدني، ۳- حقوق مجازات عمومي و اختصاصي، ۴- آيين دادرسي كيفري، ۵- فقه و اصول اسلامي، ۶- حقوق تجارت و ۷- حقوق ثبت هرکدام در یک روز به صورت فشرده به فراگیران آموزش داده می شود.

بر این اساس فراگیران محترم می توانند با انتخاب گزینه افزودن به سبد خرید، هر تعداد از دروسی را که مایل به حضور هستند انتخاب نموده و در دوره شرکت نمایند. در انتهای فرآیند پرداخت هزینه ثبت نام دوره لازم است فراگیران در انتخاب نوع حمل و نقل گزینه ثبت نام کارگاه آموزشی را انتخاب نمایند تا هزینه پستی برای این محصول محاسبه نگردد. در غیر اینصورت هزینه پرداختی برای حمل و نقل قابل استرداد نخواهد بود.

2 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

درباره ی این نوشته نظر بدهید.
پیشاپیش از نظرات سازنده ی شما متشکریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *